HOPA’DA VERGİ HAFTASI KUTLANMAYA DEVAM EDİYOR

27 Şubat - 5 Mart 2017 tarihleri arasında tüm yurtta kamuoyuna, mükelleflere, öğrencilere ve personele yönelik çeşitli etkinlikler gerçekleşen 28. Vergi Haftası kapsamında ilimiz genelinde de, beyan, ödeme ve diğer vergisel yükümlülüklerini zamanında yerine getiren gönüllü uyum seviyesi yüksek mükellefler vergi dairelerinde oluşturulan heyetler tarafından işyerlerinde ziyaret edilerek sunulan hizmetlere yönelik görüş ve önerileri alınmaya devam ediyor.

 

Geçtiğimiz yıl verilen beyannamelere göre illerinde ilk 5’e giren gelir ve kurumlar vergisi rekortmenlerine Maliye Bakanı Sayın Naci AĞBAL imzalı Teşekkür Belgeleri verilmektedir.

 

Yıllardır ilçemiz sınırları içerisinde faaliyet gösteren Akkömür Taş.Mad.San ve Ltd. Şti’ni ziyaret eden Hopa Vergi Dairesi Müdürü Serdal Uyar ile Hopa Vergi Dairesi Gelir Uzmanı Aydın Yazıcı vergisini tam ve zamanında ödeyerek ülkemizin gelişmesine katkı sağlayan firma yetkililerine Teşekkür Belgelerini takdim ettiler.

 

Akkömür Taş.Mad.San ve Ltd.Şti. yönetim kurulu üyesi Serhun Nadiroğlu ile Tuna Can Köroğlu toplumun tüm kesimlerinde vergi bilincinin geliştirilmesi hususunda üzerlerine düşen görevleri yerine getirmeye devam edeceklerini belirttiler.